پرش لینک ها

درباره ما

بهترین تیم طراحی و توسعه در کلاس.

مرکز توسعه کسب وکار تکرانا

اینجا خلاقیت حرف اول را می زند!

تِکرانا یک آژانس تبلیغاتی دیجیتال است که در سال ۱۳98 در اصفهان تاسیس گردیده، سپس در سال ۱400، با رشد و گسترش فعالیتش به دایره موتورهای جستجوی جهانی مثل گوگل، دفتر تهران در ساختمان فناوری شمس آباد این مجموعه افتتاح شد. در پایان سال هزار و چهارصد، بزرگترین همراهان و مشتریان راتین را انبر، دکوبرد، ارد توکل، نفیسی، سرزمین سورس، سازمان ها و برندهای برتر بسیاری تشکیل می دهند که اینجا مجالی برای معرفی تمام آنها نیست.
ماموریت ما، ارتقای کمی و کیفی و فرهنگ سازی در استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح استانداردهای بین المللی و معرفی صنایع به بازارهای جهانی از این طریق است . همچنین توانمندکردن مشتریان در استفاده و بکارگیری موثر فناوری اطلاعات در راستای نیل به اهداف کسب و کارشان از اهداف اصلی مجموعه به حساب می آید.صداقت ، درک متقابل ، تعهد به اهداف مشتری و وفاداری به آن اصول کار مارا تشکیل می دهد و آرزوی ما مرتفع شدن پرچم سازمانهای همکار ما در رفیعترین قله های موفقیت می باشد . راتین با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص ،بازوی توانمندی برای تمام سازمانهای نیازمند این
مقوله می باشد.

واحد تحقیق توسعه کسب وکار تونیم!

هدف تیم تکرانا ارتقا برند شما و بی نیاز کردن شما به هر فرد یا شرکت دیگری در راستای رشد کسب وکار شما می باشد

مشتریان جهانی در سراسر جهان

2.6x

رشد متوسط

99.6%

رضایت مشتری

302m

اطلاعات داده های روزانه

287+

استخدام

به ایده‌ات فرصت بده تا رشد کنه

مزایای شرکت

مستقر در اصفهان، ما از نزدیک با مشتریانی از سراسر ایران کار می کنیم و به قلب کسب و کار آنها می پردازیم تا ایده های دیجیتالی موفق و توسعه دهند.

دستمزد رقابتی

در کمترین زمان و با بهترین قیمت صفر تاصد کسب و کار شما را به عهده میگیریم.

دفاتر ما

همواره ما بیش از 5 استارتاپ را مدیریت میکنیم

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
بکشید